Kolory, które ożywią twój dom

ODKRYJ „MAGIĘ KOLORÓW” DEKORUJĄC WNĘTRZE SWOJEGO DOMU

Marta oraz Sylwia

WITAMY W ŚWIECIE „COLOR FOR HOME”.

Mamy nadzieję, że nasze „kolorowe dodatki” zainspirują Cię, chociażby do niewielkich zmian w Twoim otoczeniu. Celem Color for home jest pokazanie jak niewielkim nakładem pracy, dzięki ciekawym, kolorowym dodatkom możesz odmienić wnętrze swego domu czy mieszkania. Zapraszamy do wspólnego dekorowania.

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST NASZA OFERTA?

Nasza oferta przeznaczona jest dla Ciebie, jeśli tylko chcesz ożywić swoje wnętrze kolorami, uczynić je ciekawszym i bardziej ekspresyjnym. Proponowane przez nas dekoracje są dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego – nie znajdziesz takich w żadnym sklepie. Oferowane produkty są naszym autorskim projektem, uwzględniającym aktualne trendy w dekorowaniu wnętrz.

CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

Nasz znak rozpoznawczy to „hand made”. Każdy produkt będzie unikatowy, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Projektujemy dla Ciebie dodatki, artykuły dekoracyjne z żywymi, wesołymi kolorami, zachwycającymi wzorami, używając wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Zaczynamy od poduch w różnych aranżacjach i rozmiarach, bo to dzięki nim najłatwiej i najszybciej zmienisz charakter swojego wnętrza. Możesz je wykorzystać nie tylko na sofie, ale gdziekolwiek chcesz. Będziemy też proponować dużo innych, atrakcyjnych dekoracji, głównie z pięknych tekstyliów. Zaproponujemy Ci produkty z wikliny, drewna i wiele innych, którym nadamy wyszukany styl.

JAK TWORZYMY, SKĄD CZERPIEMY INSPIRACJE?

Inspiracje czerpiemy z różnych kultur, obyczajów i samej natury. Dlatego w naszych kolekcjach znajdziesz elementy ludowe, klasyczne i nowoczesne, często połączone w oryginalny sposób. Dzięki nim nadasz niepowtarzalny charakter swojemu wnętrzu.

Nasza oferta będzie ewoluować. Naszym hobby, którym jest właśnie dekorowanie wnętrz, chcemy Cię zarazić. Przekonasz się, że to ogromna przyjemność i ciekawe, rozwijające zmysł estetyczny zajęcie. Pamiętaj - nawet mały, znaleziony, ozdobny element może zmienić Twój dom.

Skąd pomysł na „kolorowe dodatki”? Ponieważ dzięki nim chcemy wnieść do Twojego domu dużo optymizmu i pozytywnej energii, którą będziesz mógł czerpać z magii kolorów. Otaczanie się kolorami, wzorami czy ciekawymi dodatkami sprawi, że w swoim wymarzonym domu poczujesz się jeszcze przyjemniej, a Twoja rodzina i znajomi będą jeszcze chętniej spędzać czas z Tobą w miłym otoczeniu.

CZYM MOŻEMY CIĘ ZASKOCZYĆ?

Nasze pomysły są dla Ciebie. Służymy Ci radą i pomocą. W jaki sposób? Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów, ale chciałbyś coś w nim zmienić np. kolor, dodatki – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zmienimy go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli nie masz pomysłu, ochoty, brakuje Ci czasu, prześlij nam zdjęcie Twojego salonu, sypialni, kanapy czy kącika, a my pomożemy Ci go zaaranżować i ożywić naszymi dodatkami.

CO ZNAJDZIESZ W AKTUALNOŚCIACH?

Color for home to nie tylko gotowe produkty, ale również ciekawe pomysły, rozwiązania aranżacyjne, które będziesz mógł przenieść do swojego wnętrza. Będziemy regularnie zamieszczać ciekawe artykuły, recenzje, konkursy i informacje o wydarzeniach z branży wnętrzarskiej. Również na naszej stronie http://www.pinterest.com/colorforhome/ możesz znaleźć mnóstwo inspiracji. Zapraszamy Cię do wspólnej lektury, a także do podsyłania ciekawych pomysłów, które w miarę możliwości i za Twoją zgodą chętnie umieścimy w naszych „Aktualnościach”.

Zespół Color For Home.