...

Świetna alternatywa dla żaluzji okiennych - rolety plisowane! To właśnie one w przeciwieństwie do klasycznych przesłon stanowią niezwykle atrakcyjny wizualnie element dekoracyjny każdego pomieszczenia w Twoim domu!

Czytaj o roletach plisowanych

 

Porada #01:Czy wiedziałeś, że to właśnie rolety plisowane będą idealne do ogrodu zimowego i każdej przeszklonej werandy? - Przekonaj się o tym sam!

Rolety plisowane na okna »

Świetna alternatywa dla klasycznych przesłon okiennych

Bezproblemowy montaż i elegancki wygląd

Rolety plisowane, to nie tylko niezwykle funkcjonalne przesłony okienne, które stanowią doskonałą ochronę przed światłem, to również element dekoracyjny, który nada pomieszczeniu nowy wygląd i poprawi Twoje samopoczucie oraz zwiększy komfort w pomieszczeniu.

Wygoda, funkcjonalność i niebanalny styl - plisy do Twojego mieszkania!

Dla okien o nietypowych kształtach

Jeśli jesteś posiadaczem okien w kształcie trapezu, zaokrąglonych i trójkątnych kształtów, to z pewnością będziesz zadowolony z wyboru rolet plisowanych! Kolor i tekstura tkaniny to jedno, ale ważne jest to ,aby wybrać odpowiedni profil do swojego okna, który stylowo i skutecznie zapewni Ci odpowiednia ochronę przed światłem i prywatność.

  • Zastosuj plisy, gdzie tylko chcesz! - zamów na wymiar!
  • Bezinwazyjny montaż i unikatowy styl
  • Rodzaje systemów plisowanych rolet i ich przeznaczenie
  • Na poddasze i nie tylko - rolety plisowane
  • Wszystko o roletach plisowanych

Piękne kolory i wzory

Oferta rolet plisowanych, jest naprawdę bardzo bogata. W naszych propozycjach znajdziesz całą masę rolet plisowanych w różnej stylistyce, formie oraz kolorze. Starania włożone w ich produkcję i dbałość o każdy jeden szczegół, sprawiły, że możesz dzisiaj kupić produkt idealny - na miarę każdego wnętrza w swoim domu!

  • Niebanalny efekt, wyjątkowy styl i 100% funkcjonalności!
  • Doskonała ochrona przed światłem
  • Szybki i prosty montaż
  • Możliwość zamówienia rolet na wymiar
  • Wiele rodzajów systemów montażu

Ciekawostka #11 Rolety plisowane także do pomieszczeń biurowych

Niebanalne wykończenie pomieszczenia, komfort i ochronę przed światłem zapewnia Ci właśnie plisy!

Bardzo często wybierane do pomieszczeń biurowych - rolety plisowane - sprawdzają się doskonale! To wszystko dzięki swojej funkcjonalnej ochronie przed światłem słonecznym, minimalistycznym wyglądem oraz nieskomplikowanym montażem. Jeśli więc szukasz najlepszych przesłon okiennych do swojego biura - plisowane rolety będą najlepszym, możliwym wyborem!


Ciekawostka #10 Skuteczne żaluzje i eleganckie zasłony - rolety plisowane

W naszej ofercie masz możliwość wyboru nie tylko odpowiedniej formy, wymiaru i kolorystyki rolet plisowanych, lecz również możesz zdecydować o stopniu przepuszczalności światła słonecznego. Dzięki regulacji stopnia natężenia jasności w pomieszczeniu, możesz idealnie dostosować swoje przesłony okienne do indywidualnych preferencji własnych, bądź wymagań pomieszczenia.

Skuteczne, eleganckie zasłony

W naszej kolekcji spotkasz nie tylko te klasyczne i minimalistyczne motywy - znajdziesz również coś specjalnego dla eleganckich, nowoczesnych i rustykalnych pomieszczeń. Rolety plisowane idealnie podkreślą każdy charakter pomieszczenia w Twoim domu!

Zadbaj o estetyczny wygląd swoich okien! Czy wiedziałeś, jak duży wpływ mają przesłony okienne na wydźwięk całego pomieszczenia ? - Przekonaj się sam montując właśnie plisowane rolety!

Dopasuj rolety do wymagań swojego wnętrza

Dzięki możliwości złożenia zamówienia na wymiar - nie musisz obawiać się o to, że dany model plisów nie będzie pasował na Twoje okno - tu znajdziesz rozwiązanie!

Rolety plisowane to nie tylko świetne rozwiązanie na okna na poddaszu, czy te o nietypowych kształtach. Kapitanie spełnią swoją funkcję również w pomieszczeniach biurowych, punktach usługowych, czy po prostu w jednym z pomieszczeń w naszym mieszkaniu.